Aug 12 2022
21 مرداد 1401

دوره های آواز آکادمی موسیقی آتی نوا

  • 11:00 PM

کلاس آواز

ویژه کودکان، نوجوانان و بزرگسالان
(آنلاین و حضوری)
آیا به اپرا و آواز کلاسیک علاقمند هستید؟
آیا رویایتان این است که مانند یک حرفه ای آواز بخوانید؟
آیا  قصد شرکت در مسابقات خوانندگی و یا آزمونهای ورودی رشته آوازکلاسیک در دانشگاههای موسیقی معتبر را دارید؟
آیا  از طریق آواز میخواهید جهان درونتان را بهتر بشناسید؟
آیا در حرفه ای غیر از موسیقی مشغول به کار هستید و میخواهید از خواندن به شیوه صحیح لذت ببرید و از مزایای آن بهره مند شوید؟
برای همه ی سطوح در آکادمی موسیقی آتی نوا از مبتدی تا حرفه ای دوره های مناسب را خواهید یافت.
آکادمی موسیقی آتی نوا با بهره گیری از بهترین اساتید آواز دوره هایی با کیفیت و موفق در این زمینه را برگزار میکند. پذیرش هنرجویان آتی نوا در رشته آواز کلاسیک در دانشگاههای معتبر خارج از کشور گویای دقت آموزش در این دوره ها است.
اهمیت آموزش صحیح آواز
شاید به شما گفته شده باشد که صدایتان خوب است و باید برای پرورش آن قدمی بردارید، و یا برعکس، فکر کنید که با صدای خوبی به دنیا نیامده اید وکار زیادی در مورد آن نمی توانید انجام دهید. جالب است بدانید که کلاسهای تخصصی آواز در صورت برخورداری از کیفیت مناسب میتوانند در هر دو صورت در پیشرفت و بهبود صدای شما نقش موثری بازی کنند. حتی کسانی که معتقدند اصلا توانایی خواندن ندارند و صدایشان در کنترلشان نیست نیز می توانند از کلاس های آواز بهره ببرند.
اما منظور از کیفیت مناسب چیست و چرا در زمینه آواز کیفیت آموزش نقش کلیدی دارد؟  یک نکته جالب در مورد یادگیری آواز این است که بعنوان خواننده ساز شما بدن شماست. شما ساز منحصر به فرد خود را دارید و این ساز همیشه و در همه جا همراه شماست!. بنابر این ساز شما  قابل خریدن یا تعویض نیست و لازم است با دقت از آن مراقبت کنید. رعایت بهداشت صدا در تمامی تمرینات و مراحل فراگیری با منظور حفظ سلامت صدا اهمیت بسیار دارد و به همین دلیل  بسیار مهم است که آواز را تحت نظر مربیان آکادمیک و حرفه ای و دارای سوابق روشن بیاموزید. اساتید متخصص و با تجربه آتی نوا با توجه به نیازهای صدایتان به شما یاد می دهند چگونه بدن خود را به شیوه صحیح برای خواندن بکار بگیرید، نفس بکشید، حفره های سینوسی را در خدمت بگیرید و آواز بخوانید تا بهترین صدای خود را تجربه کنید.
همچنین توجه به این نکته مهم است که نقاط قوت و ضعف افراد با یکدیگر متفاوت است و در نتیجه نیازهای آموزشی آنها نیز در کلاسهای آواز با یکدیگر فرق دارد. ممکن است لازم باشد روی تنفس خود کار کنید، شاید در تولید نتهای بالا یا پایین مشکل داشته باشید، شاید استفاده صحیح از بدن برای آواز خواندن را نمیشناسید و یا شاید لازم باشد رپرتوار خود را توسعه دهید. برای این موارد و بسیاری موضوعات مشابه نیاز به یک برنامه هدفمند و واقع بینانه بر اساس نیازهایتان دارید، و برای پیمودن این مسیر داشتن یک مربی آواز حرفه ای بسیار مهم است. کسی که از دانش آکادمیک و تجربه لازم برخوردار بوده و در مراحل مختلف مسیر رشد در کنارتان باشد.کلاس های آواز آتی نوا همانند سفری هیجان انگیز به درون خود است، جایی که با ساز شگفت انگیزی که با آن متولد شده اید بیشتر آشنا می شوید و نحوه استفاده از آن را فرا می گیرید. تمرینهای موثر، تکنیک های اجرایی، آشنایی با رپرتوار آواز کلاسیک و پرورش توانایی های صحنه ای، همه و همه در مسیر شگفت انگیز دوره های ما پیش بینی شده است.
بسیاری از ما برای یافتن بهترین آکادمی موسیقی و یا کلاس آواز فقط کلماتی مانند “بهترین مربی آواز” و یا “بهترین آموزشگاه موسیقی” را جستجو می کنیم، ولی برای یافتن یک کلاس آواز با کیفیت توجه به سوابق مربی و نتایج کار او بسیار مهم است. آکادمی موسیقی آتی نوا به یاری اساتید برجسته کلاسهای مفیدی را برای سنین و سطوح مختلف ارائه میکند و همواره میکوشد تا ازبه روز ترین روشهای آموزشی بهره مند باشد.
برای پاسخ به سوالات و انتخاب دوره متناسب با نیازهایتان متخصصان آتی نوا  جهت مشاوره در کنار شما هستند.
به کلاس های آواز بپیوندید و رویاهای خود را دنبال کنید. برای لذت از یادگیری آواز خواندن هرگز دیر نیست.
همچنین، سایر  کلاس های موسیقی ما را بررسی کنید .