Sep 12 2022
21 شهریور 1401

دوره نوازندگی پیانو آکادمی موسیقی آتی نوا

  • 11:00 PM

کلاس پیانو اتی نوا

سطوح مبتدی تا پیشرفته
(آنلاین و حضوری)
آکادمی موسیقی آتی نوا به عنوان یکی از با کیفیت ترین آموزشگاههای موسیقی کشور مفتخر است که یکی از بهترین کلاس های پیانو را در تهران ارائه میدهد. در دوره های مبتدی تا پیشرفته برای سنین مختلف، آتی نوا طیف وسیعی از هنرجویان، از کودکان مبتدی تا دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته موسیقی را در بر میگیرد. برنامه کلاسهای پیانو در آکادمی موسیقی آتی نوا منطبق با نیازهای هنرجویان بوده و آنها دقیقاً آنچه را که نیاز دارند یاد می گیرند. برای این منظور ما مفتخریم که با  بهترین مدرسان پیانو در کشور همکاری داریم که  هنرجویان پیانو ما را در جهت پرورش تواناییها و رسیدن به رویاهایشان کمک می کنند.
توانایی نواختن قطعات با پیانو و لذت بردن از موسیقی و  تقسیم این لذت با دیگران تنها بخشی از فواید یادگیری موسیقی و نوازندگی پیانو است. ولی در کنار این هدف، ما در آموزش پیانو به دنبال اهدافی فراتر نیز هستیم. ممکن است در مورد تاثیرات مثبت موسیقی بر بدن، ذهن و فکر شنیده باشید و بدانید که فراگیری نوازندگی پیانو برای سلامت جسمی، فکری، عاطفی و اجتماعی افراد در هر سنی مفید است.
نواختن پیانو باعث هماهنگی بیشتر بین دستها و چشمها و تقویت تمرکز و نظم شده و به دلیل اثرات آرام بخش و سازنده ی موسیقی باعث رشد شخصیت متعادل در فرد میشود.
یادگیری موسیقی اگر به شکل صحیح صورت پذیرد ضمن رشد اعتماد به نفس به فرد کمک میکند تا خود را بهتر بروز دهد. و مهمتر از همه اشتیاق به هنر را در کنار تلاش، نظم و صبر به هنرجو می آموزد.
آنچه به اختصار گفته شد تنها بخشی کوچک از فواید یادگیری موسیقی است. بنا براین طبیعی است که برای هنرجویان کیفیت آموزش بسیار مهم باشد.
ما در آکادمی موسیقی آتی نوا به داشتن سیستمی برای آموزش مفتخریم که در کنار لذت یادگیری موسیقی به پرورش جنبه های گوناگون فردی از طریق آموزش کیفی و موثر توجه ویژه دارد.
اگر با دقت به دنبال بهترین کلاس پیانو و یا بهترین آموزشگاههای موسیقی هستید بی تردید آکادمی موسیقی آتی نوا پنجره ای جدید به سوی دنیای پر هیجان موسیقی برایتان خواهد گشود.