درباره ما

با شوق گوش سپردن به نوای موسیقی آتی، آکادمی موسیقی آتی نوا در سال 1396در تهران متولد شد و با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با هدف کشف و پرورش استعدادها و آموزش با کیفیت موسیقی در شمال تهران آغاز به کار کرد. بنیانگذاران آن زوجی هنری و هردو از فارغ التحصیلان موسیقی از کنسرواتوار وین اتریش هستند. سهراب کاشف رهبر ارکستر و عضو هیات علمی گروه موسیقی پردیس هنرهای زیبا دانشگاه تهران و نادیا بیسترویچ خواننده اپرا و مدرس آواز کلاسیک اهل کشور کرواسی که هردو از نامهای شناخته شده موسیقی در ایران هستند پس از سالها همکاری در زمینه تدریس موسیقی، اجرای کنسرتهای متعدد در اروپا، و کسب افتخارات بین المللی تصمیم به تاسیس این آکادمی در ایران گرفتند تا میزبان کسانی باشد که به رشد خود اهمیت میدهند و شوق پیشرفت دارند.

تیم ما

تخصص ما در آتی نوا آموزش موسیقی به کودکان، نوجوانان و بزرگسالان از سطوح مقدماتی تا حرفه ای است. ما مفتخریم که مدرسان آتی نوا همگی از اساتید مجرب دانشگاهی، نوازندگان حرفه ای ارکسترهای رسمی کشور و برترین فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و دانشگاه هنر تهران هستند.

آتی نوا به عنوان یک آکادمی پیشرو و خلاق با استفاده از متدهای آموزشی روز دنیا از استعدادهای هنری جوان خود تا شکوفایی  آنها حمایت میکند. همچنین ضمن تعمیق درک هنری هنرجویان با پرورش روحیه همکاری، مسوولیت پذیری و تقویت میل به فعالیتهای خلاقانه برای رسیدن به جامعه ای غنی تر و شادتر تلاش میکند. در نگاهی طولانی مدت ما در آتی نوا می کوشیم تجربه، اشتیاق و دانش عمیق هنری را برای پرورش تک تک استعدادها بکار ببندیم و چرخه ای از مشارکت خلاق را در جامعه پرورش دهیم. در این راستا به توسعه مهارت‌های منحصربه‌فرد تک تک هنرجویان و اعضای خانواده بزرگ آتی نوا در محیطی پرورش دهنده و صمیمی متعهدیم، محیطی که در آن همگی به یکدیگر احترام می‌گذاریم.

 

آتی نوا پس از همه گیری کرونا

پس از همه گیری کرونا مجموعه فعالیت های آموزشی آتی نوا در شکل آنلاین تداوم یافته و مفتخریم که در همین دوران بسیاری از هنرجویان آتی نوا موفق به قبولی در دانشگاههای معتبر موسیقی در ایران و سایر کشورهای جهان شدند.